Aboneliğinizi Hemen Başlatın ve Kliniğiniz için Ayrıcalıklı Tüm Özelliklere Sahip Olun!

7/24 Danışan Kaydı

Nerede olursanız olun 7/24 danışan kaydı oluşturun, danışan bilgilerine kolaylıkla ulaşım sağlayın.

Randevu

Randevu Takibi

Çalışma saatlerinize göre randevu takviminizi ayarlayın, karışıklık yaşamadan randevu oluşturun.

SMS

e-Dönüşüm

e-Fatura, e-SMM entegrasyonu ile pratik bir şekilde fatura hazırlayın ve gönderin. Tüm faturalarınıza fiziksel saklama zorluğu yaşamadan erişim sağlayın.

Finansal Özellikler

Finansal Özellikler

Detaylı raporlama seçenekleriyle cironuzu, giderlerinizi kontrol edin, karlılığınızı ölçün.

SMS

SMS Modülü

MediBulut SMS Modülü sayesinde danışanlarınıza toplu SMS atın, hazır SMS şablonlarımız sayesinde danışanlarınıza tek tıkla randevularını ve kontrollerini hatırlatın ve hasta-doktor ilişkinizi sürekli canlı tutun.

OTOMATİK VERİ YEDEKLEME

MediBulut'ta tüm verileriniz anlık, otomatik olarak yedeklenir böylece manuel yedek alma zahmetinden kurtulmuş olursunuz.

%100 GÜVENLİKLİ ALT YAPI

Verileriniz sizler için olduğu kadar bizler için de çok kıymetli. Tüm verileriniz üst düzey güvelik duvarları, şifreleme, veri yedekleme ve SSL güvenlik teknolojileri sayesinde korunmaktadır.

KOLAY VE HESAPLI

Kullanıcı dostu ara yüzü ile kolayca klinik süreçlerinizi yönetebilir, bu süreçleri ayrı ayrı yönetmeye çalıştığınız zamanlardan ve kaynaklardan tasarruf edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

MediBulut hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

MediBulut programını nasıl kullanabilirim? +

MediBulut kullanmak için ilk olarak hesabınızı oluşturmanız gerekmektedir. Ana sayfadaki Ücretsiz Deneyin butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan formu doldurmanız yeterlidir, hesabınıza girmek için gerekli olan bilgiler cep telefonunuza iletilecektir. MediBulut demo hesabınızı ücretsiz kullanabilirsiniz. Bu süreçten sonra lisanslı kullanıma geçebilmek için aylık veya yıllık lisans ücretlerinden size uygun ödeme planı ile devam edebilirsiniz.

MediBulut'u tek seferde satın alıp kullanabilir miyim? +

MediBulut abonelik mantığı ile çalışan bir programdır. Bu çalışma biçimi; teknolojide SaaS (Software as a Service - Hizmet olarak yazılım) olarak isimlendirilmiştir ve günümüz teknolojilerinin bir çoğu Saas olarak servis edilmektedir. Bu sebeple tek bir seferde yüksek lisans maliyetlerine katlanmak yerine kullandığınız kadar lisans ödemesi yapmış olursunuz. Üstelik ödeme planınız süresince, ürün özelinde yayınladığımız güncellemeler için sizlere ekstra maliyet yansıtılmaz.

MediBulut hesabınıza erişebilmeniz için internetinizin olması gerekmektedir. MediBulut online bir program olması sebebiyle bilgisayarınıza kurup offline olarak kullanabileceğiniz bir program değildir. İnternet vasıtası ile bilgisayarınızdan hesabınıza istediğiniz her yerden 7/24 erişebilirsiniz. MediBulut'un online kullanım özelliği ile lokal yazılımlardaki gibi, bilgisayarınızın bozulması, hacklenmesi ve güvenlik için internet bağlantınızın kesilmesi risklerini almamış olursunuz.

MediBulut'a sınırsız personel, asistan kullanıcı hesabı açabilirsiniz. Hekim hesaplarında ise 1 lisans için 1 hekim kullanımı dahildir. 2 ve daha fazla hekim eklenmesi durumunda aylık 240, yıllık 2400 TL lisans ücretine ek, ek hekim lisans ücretlendirmesi bulunmaktadır. Ekleyeceğiniz bütün kullanıcılar aynı MediBulut hesabını kullanacaktır. Hesap sahibi ana kullanıcı diğer kullanıcıların programdaki kullanım yetkilerini düzenleyebilir.

Ana kullanıcı, hesaba eklenen her kullanıcının üzerinde de yetkilidir. Menüleri, görme/ekleme/silme gibi bazı işlemleri diğer kullanıcılar özelinde yetki ile kontrol edebilir.

MediBulut'a girdiğiniz tüm veriler size aittir. Dilediğiniz zaman hasta, tedavi, ödeme bilgilerinizi excel olarak dışarıya aktarabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgiye mi İhtiyacınız Var?

İletişim bilgilerinizi ve merak ettiklerinizi bizimle paylaşın, size ulaşalım, sorularınızı yanıtlayalım.